
Tusen takk til alle deltok på minidagen vår. Utrolig kjekt å ta imot over 80 1.-3. Klassinger. Vi er klar for oppstart av 2016 kull. Vi har laget foreløpig fordeling:
Gutter – alle sammen. Treningstid: Askøyhallen tirsdag 17-18
Jenter Nord (Haugland, Tveit, Hanøy, Davanger, Fauskanger, Træet) Treningstid: Gymsalen på Fauskanger barne-og ungdomsskole tirsdager kl. 17-18:00.
Jenter Vest ( Strusshamn, Follese og Hetlevik skole): Treningstid: Follese barneskole tirsdager kl. 16.30-17.30.
Jenter Øst (Florvåg, Erdal og Ask skole): Treningstid: Onsdager kl. 17.30-18.30 Florvåg barneskole.
Jenter Sør (Kleppestø og Kleppe skole): Treningstid: Askøyhallen, onsdager kl. 17-18.
Mini-gull: Trenings-og kamp-tilbud for barn som ikke finner sin plass på et ordinært aldersbestemt lag. For alle barn 6-13 år. Alle kan møte på trening. Mandager kl.18-19 på Tveit barneskole. Trener er Julie Fromreide og Heidi Willesvik.
Vi trenger flere trenere og foreldrekontakter i alle grupper for å kunne starte opp. Møt på trening for mer info! Eller ta kontakt på administrasjon@askoyhandball.no
For å melde deg/ditt barn inn i klubben se under medlemsskap på askoyhandball.no, eller følg lenken her!
Vi gleder oss til å starte opp!